Вили Вуцов с мощен залп срещу съдията на мача с Марек: Син ли е, баща ли е, брат ли е…

0
velislav vucov
- -

Марек и Янтра завършиха 1:1 в мач от Втора лига. Иван Василев даде преднина на гостите от Габрово в 57-ата минута. Марек обаче достигна до изравнителното попадение в последната минута от редовното време чрез Даниел Гогов, който бе точен от дузпа. 11-метровият удар бе даден заради игра с ръка на Константин Иванов в наказателното поле, който сам изрита топката в горния си крайник. Съдия на срещата бе синът на бившия шеф на комисията Йордан Сталев – Денислав.

Треньорът на Янтра Вили Вуцов изгледа двубоя от трибуните заради наказанието, но това не му попречи да бъде унищожителен в критиките си към рефера. „Ако ще го бутат нагоре, не знам. Син ли е, баща ли е, брат ли е…“, заяви Вуцов, цитиран от „Мач Телеграф“.