Влизат ли „червените“ в дупка?

0
Снимка: cska.bg
- -

ЦСКА-София спечели с 3:2 срещу Ботев Пд, но сякаш в този мач нещо се случи с „червените“, пише „Мач Телеграф“. Те поведоха с 3:0 на „канарчетата“, които обаче не се предадоха, върнаха два гола и накараха домакините да треперят. И от този момент насам отборът на Стойчо Младенов не показва това, което феновете искат. Изпадна в дупка.

Да, първото полувреме срещу Заря Луганск беше добро, украинците бяха надиграни. Но гол не падна. Играта срещу Берое пък бе под всякаква критика. Каза го и Стойчо – не можеш да даваш оценка на тази безпомощност в атака.

ЦСКА-София не е вкарал гол във вече 197 минути – 17 срещу Ботев Пд и по 90 срещу Заря Луганск и Берое. Сега срещу Арда „червените“ нямат право на грешка и задължително трябва да се сложи край на головата суша.