Вратар на линия в Левски за Локо Пд, бразилец няма да тренира и днес

0
matei markovich
- -

Левски стартира днес подготовката си за гостуването на Локомотив Пловдив. Двубоят на „Лаута“ е в петък от 21:15 часа. Откриващото занимание за седмицата ще стартира в 20:00 часа и ще бъде открито за фенове и медии. Тренировката във вторник също е с този начален час и ще може да бъде проследена от привържениците. В сряда и четвъртък Станислав Генчев ще проведе закрити занимания.

Новата перла на Левски стресна треньорския щаб

Очаква се към тренировките да се завърне Матей Маркович. Вратарят пропусна победата над Ботев Враца заради проблем с врата и бе заменен от Пламен Андреев.

Днешното занимание ще бъде пропуснато от Фабио Лима. Крилото се контузи на едно от заниманията през миналата седмица и по всяка вероятност ще пропусне както гостуването на Локомотив Пловдив, така и домакинството на Крумовград в четвъртия кръг.

Преди двубоя с Ботев Враца проблеми имаше и Келиан ван дер Каап, но нидерландецът стартира от първата минута, като бе заменен от Клемент Икенна през втората част. 25-годишният футболист е уверил, че се чувства добре и няма място за притеснения./ „Тема спорт“