Янтра (ПТ) с драматична победа в последните секунди! Треньор на вратарите прави чудеса от храброст

0
- -

Янтра победи като домакин Локомотив (Дряново). В мач от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига тимът от Полски Тръмбеш се наложи с 3:2.

Домакините взеха трите точки едва в последните секунди. Герой за гостите беше пазилия вратата им в този мач Стойчо Ганчев, който от доста време е треньор на вратари.

Локомотив поведе с 2:0 с две попадения на Денис Дачев в 15-а и 20-ата минута. Врез втората част обаче Янислав Илиев и Николай Иванов възстановиха равенството. В тези минути в герой за Локо се превърна играещият треньор на вратарите Стойчо Ганчев, който не позволи на излизалите срещу него Тони Маречков, Любомир Генчев и Антониян Харалампиев да го преодолеят. И той обаче бе принуден да капитулира в последните секунди, когато Иван Иванов дари победата с 3:2 на Янтра.