Юга на линия чак за четвъртата контрола на ЦСКА-София

0
cska botev plovdiv amos iuga ivelin popov
Снимка: cska.bg

Халфът на ЦСКА-София – Амос Юга – трябва днес да се присъедини към лагера на тима, като се очаква да се включи в игра в четвъртата контрола от предсезонната подготовка, която е насрочена за 1 или 2 юли. Съперникът в нея все още не е уточнен. Централноафриканецът получи позволение да се завърне по-късно у нас заради ангажиментите си с националния отбор в началото на месеца. Той записа едно полувреме при победата с 1:0 над Чад и цял мач при загубата с 3:4 от Гана в световни квалификации, в които дори получи капитанската лента на страната от футболиста на Атлетико Мадрид – Жофри Кондогбия.

Другият национал в ЦСКА-София – Християн Петров – изгледа от трибуните контролата с Беласица, като все още не е ясно дали ще играе в следващата проверка с Крумовград./ „Тема спорт“