Юношески национал бележи за Нотингам Форест(СНИМКИ)

0
59301231 2160585667323628 5989771338145857536 n
- -

Полузащитникът на Спартак 1919 Плевен и националния отбор на България до 15 години Теодор Георгиев отбеляза гол в първия си мач за Нотингам Форест. 59484365 2160585747323620 8659090360103862272 n
Двамата със Станислав Петков карат едноседмичен престой в Нотингам, а още в първия си ден двамата записаха участие при визитата на Гримзби Таун. И двамата играчи започнаха като титуляри.Още в 4тата минута Теодор Георгиев даде преднината за Форест, след отлично придвижване и позициониране в наказателното поле.2 минути по-късно Станислав с техничен удар с левия крак удари греда.И двамата бяха в основата за втория гол на Нотингам. Станислав даде началото на головата атака, а Теодор даде ключов пас с който отбраната на съперника бе матирана.Двамата оставиха отлични впечатления още с първото си представяне.Двубоя завърши с победа 4:1 над Гримзби Таун, а двамата представители на „Спартак 1919“ играха от началото на мача до средата на второто полувреме.Утре те отново ще вземат участие в мач, който ще се играе на Градския стадион – домът на представителния отбор на Нотингам.