Защо на феновете на Спартак (Вн) мразят Кириакос Георгиу?

0
georgiu
- -

Физическата атака срещу Кириакос Георгиу в четвъртък беше кулминация на нетърпимостта на феновете на Спартак Вн към гърка. Причината за нея обаче не е особено ясна на широката общественост.

„Кириакос преди 4 години води Спартак в Б група. Отборът записа 7 загуби и един равен, той постоянно бъркаше клюки и интриги, съблекалнята беше взривена, нямаше колектив! Остана и за новия сезон във В група. В първия кръг гостуваха на Шумен, който тренира два пъти в седмицата. Спартак поведе с 2:0 и след безумни смени в последните минути домакините се поздравиха с победа! След това си тръгна от Варна и му бе казано, че тук няма повече работа и ето го сега отново. Загуби дербито по безумен начин, смени капитана, изкара най-добрите си футболисти. След мача Ахмедов и Вутов със сълзи на очи казаха, че той просто не става. Грънчов като капитан отива на разговор с Павлин Николов да каже мнението на футболистите и гръцкото менте се опита да го освободи. Бяхме готови да приемем всеки един треньор, но точно тази личност няма работа във Варна!“, разяснява фенът на Спартак – Стоян Славов, цитиран от „Тема спорт“.