Засипаха Стойчо Младенов с куп неудобни въпроси

0
Снимка: cska.bg
- -

Феновете на ЦСКА-София очакват с нетърпение гостуването на Стойчо Младенов в интернет предаването в подкаста „Трибуна Сектор Г“, което ще бъде излъчено в най-скоро време. Армейците имаха срок до петък да изпратят своите въпроси към наставника. Прави впечатление, че запалянковците не спестяват и критичните питания към специалиста. „Тема Спорт“ публикува част от тях.

• След като твърди, че обича отбора, защо си тръгна през 2008 година?
  • Защо дори и в мачове като този с Хебър за купата при резултат 3:0 на полувремето си играем до края на мача с титулярите?
  • Запознат ли е с методите, по които тренират различните възрастови групи в школата, и има ли млади таланти, които могат да се реализират в следващата година?
  • Не мисли ли, че ЦСКА трябва да играе по-атакуващ и комбинативен футбол?
  • Защо футболът, който в момента практикуваме, е свързан с дълги топки към Кайседо?
  • Кога ще проработи центърът на отбора, ще видим по-комбинативна игра напред, плод на отработени модели, а не импровизации?
  • Защо не се възползваме от статичните положения, които имаме – корнери и фалове?
  • Защо беше привлечен Калоян Кръстев, след като не се използва?