Женският национален отбор победи като гост Армения

0
image 1720807453 17634
- -

Женският национален отбор на България победи с 3:1 като гост състава на Армения в среща от група C4 за Европейските квалификации WEURO 2025.

Точни за селекцията на Силвия Радойска бяха Лора Петрова в 11-ата минута, Кристиана Караиванова в 25-ата и Александра Янева в 92-ата.

На 16 юли за лъвиците предстои домакинство на Казахстан, като двубоят е от 20.00ч на стадион Александър Шаламанов (Славия) в София.

Желаещите да закупят билети могат да го направят през системата на Eventim ТУК, както и от касите на стадиона в деня на мача (след 15:00ч).

Официалната тренировка на тима е на 15 юли от 19.00 ч. на терените на Нaционална футболна база „Бояна“, като първите 15 минути от нея ще бъдат открити за медии. Непосредствено преди заниманието в 18.30 ч. селекционерът на отбора Силвия Радойска ще даде брифинг.

Медиите, желаещи да отразят футболната среща и съпътсващите я медийни събития могат да заявят своите акредитации на accreditations@bfunion.bg до 17.00 ч. на 14 юли и да ги получат след брифинга на селекционера Силвия Радойска.