Вихър би Камено в голов трилър

0
- -

Вихър победи като гост Камено в изключително зрелищен мач от „А“ Областна футболна група. Двата тима изиграха истински голов трилър, като си отбелязаха общо 7 гола, за крайното 4:3 в полза на отбора от Айтос. Срещата бе изпълнена с множество атаки и голови положения, украсени и с няколко обрата в резултата.

Домакините първи успяха да стигнат до попадение, повеждайки в резултата. До почивката обаче Вихър успя да изравни. През втората част головете падаха един след друг. Айтозлии осъществиха пълен обрат, но в ответната атака домакините изравниха и на свой ред поведоха с 3:2. До края на мача остана време за още един обрат, осъществен от Вихър за крайното 3:4. В герой за тима от Айтос се превърна Руси Христозов. Освен с два гола, той се отличи с невероятна игра и борба през целия мач. Отлична игра демонстрира и Росен Йовев, който също се отчете с попадение. Четвъртият голмайстор за победителите бе Любомир Няголов.

Състав на Вихър: Георги Костов, Али Пехливан, Костадин Лалев, Денис Хабил, Николай Дянков, Димитър Лалев, Любомир Няголов, Росен Йовев, йозджан Махмуд, Емрах Ферад, Руси Христозов

Резерви: Милен Минчев, Мариян Донев, Станислав Стоянов, Николай Влаев,