Етър представи отбора с бой по Литекс

0
- -

Отборът на „Етър“ (Велико Търново) победи с 4:2 селекцията на Живко Желев в последната си контрола преди старта на Първа лига, съобщава официалният сайт на „болярите“.

Преди срещата „виолетовите“ бяха официално представени за новия сезон в групата на майсторите.

Първото попадение падна в 12-ата минута.Тодор Колев реализира от дузпа в полза на „болярите“. Пет минути по – късно Ивайло Раденцов изравни, след като топката рикушира в защитник на „Етър“.
Така първата част завърши при равен резултат.

В 51-ата минута Стефан Неделчев покачи на 2:1 след асистенция на Александър Александров.

Последваха няколко смени за двата отбора. В 66-ата минута току-що влезлият Иван Стоянов вкара трето попадение.

Минути по-късно Мартин Станкев направи резултата 4:1 с първото докосване, след като се появи на терена. В 72-ата минута любимецът на виолетовата публика Иван Петков пропусна да отбележи с глава. Четири минути преди края на срещата Методи Костов намали на 4:2.

В самия край на двубоя Стефан Неделчев разтресе напречната греда.

Така двубоят завърши 4:2 и „Етър“ завърши отлично лятната си подготовка и очаква първия мач от елита на България.