Нефтохимик U 15 отстреля Левски! На полуфинал е!

0
- -

Юношите на Нефтохимик U 15 отстраниха Левски-Раковски в четвъртфинал от Републиканското първенство. В мача – реванш в Бългорово те победиха с 2:1 и с общ резултат 3:1 продължават напред. В първия мач в София младите „шейхове“ надделяха с 1:0.

Днес възпитаниците на Милен Христов изиграха мача пределно концентрирано и заслужено продължават напред. Резултатът беше открит от Милен Василев в 35-та минута. Десет минути по-късно Примов удвои. Веднага след това играчите на Левски намалиха, но силите им стигнаха дотам.

Така Нефтохимик продължава напред, попадайки сред четирите най-добри тима в България. Безспорен успех на Милен Христов и неговите момчета. Това пък е атестат за силната работа в ДЮШ на бургаския клуб.