Нефтохимик U15 победи Берое U15 с човек по-малко

0
- -

Нефтохимик U15 победи като гост Берое с 3:1, в контролна среща, която се игра днес по време на подготовката на „шейховете“ в Стара Загора. Момчетата на треньора Георги Терзиев показаха много силно желание за победа и не се сломиха пред силния старозагорски тим. Въпреки, че домакините имаха предимство на терена, по-силен характер и мъжество показа бургаският отбор.

Нефтохимик поведе още в петата минута на двубоя. Първото попадение бе дело на Денис Реджеб, след извеждащ пас на Никола Сиврилов. В 19-та минута „шейховете“ удвоиха аванса си, след феноменален гол от 35 метра на Алекс Петров. В 27-ма минута старозагорци намалиха резултата на 2:1, при грешка в защитата на гостите. В 38-ма минута Денис Реджеб се разписа за победното 3:1, след асистенция на Алекс Петров. В 40-та минута Нефтохимк остана с човек по-малко, след като Алекс Петров получи червен картон. Това затрудни максимално „шейховете“, но те не загубиха почва под краката си. Голям принос за успеха им имаше вратаря Димитър Генчев, който се представи блестящо. До края на двубоя бургаският тим бе мобилизиран и не позволи на Берое да изравни.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]