Нефтохимик с драматична загуба в последната минута от Локо (ГО) и съдиите

2
- -

Нефтохимик допусна нова загуба във Втора лига. „Шейховете“ отстъпиха при домакинството си на Локомотив (Горна Оряховица) с 1:2, въпреки че поведоха в резултата. За поражението голяма заслуга има и съдийската тройка, която отсъждаше 90:10 в полза на гостите.

Нефтохимик поведе в 37-ата минута. Кирил Личев намери Даниел Стоянов, който се разписа за 1:0. Двата отбора се оттеглиха на полувремето именно при гол аванс за „шейховете“. 20 минути преди края на мача, обаче гостите изравниха, след точен удар на Мариян Иванов. В последната минута на редовното време пък Ивайло Тодоров попари бургазлии с гол за крайното 1:2.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/channel/UCet-oDsbGjmvlT8w4ZVxJtQ/ [/sociallocker]