Победа, равенство и загуба за юношите на ЦСКА

0
- -

Юношите на ЦСКА до 19, до 17 и до 15 години изиграха поредните си контроли по време на подготовката.

ЦСКА U19, воден от Ивайло Станев, отстъпи на мъжкия отбор на Сливнишки герой с 1:2. Двубоят се игра в комплекс „Царско село“. Гостите поведоха в началото на второто полувреме, армейците изравниха след гол на Огнян Николов, а в последните минути противникът ни стигна до второ попадение и спечели контролата. „Червените“ отново бяха без петима от основните си състезатели, а в мача участие взеха момчета от набор 2001 и 2002. В сряда (7 февруари) ЦСКА ще премери сили с мъжкия отбор на Германея (Сапарева баня). Приятелската среща ще се играе от 12:00 часа в комплекс „Царско село“.

Юношите, родени през 2001 и 2002 година, победиха Септември с 4:2. Треньорите Добромир Митов и Сашо Борисов отново пуснаха в игра всички момчета, а някои от тях останаха на терена през целия мач. След като част от играчите от ЦСКА U17 вече тренират с по-големите юноши, продължава изграждането на нов състав, който да продължи доброто представяне на тима през пролетния полусезон в Елитната група. На 10 февруари (събота) армейците ще изиграят контрола срещу Миньор U19 в Перник.

Набор 2003 пътува до Пловдив за приятелски мач с Ботев, който завърши наравно 1:1. Тимът, воден от Христо Марашлиев, поведе в резултата след попадение на Александър Бучков, а домакините изравниха и въпреки създадените шансове до края на мача, до нови голове не се стигна. В петък (9 февруари) ЦСКА U15 ще изиграе контрола с Витоша (Бистрица) на стадион „Академик“.

[sociallocker id=5830] Абонирайте се за канала ни в youtube , за да виждате първи всички нови видео репортажи! Благодарим! https://www.youtube.com/kotasport [/sociallocker]