Трудни моменти за Милан дни преди мача с Лудогорец

0
- -

Съперникът на Лудогорец в елиминациите на Лига Европа – Милан допусна поредна грешна стъпка преди гостуването си в Разград на 15 февруари.

„Росонерите“ завършиха при 1:1 като гост на Удинезе и прекъснаха серия от три поредни победи в Серия „А“, а хиксът е втори пореден за играчите на Гатузо след 0:0 с Лацио за Купата.

Сусо откри резултата в полза на Милан още в 9-ата минута след асистенция на Кеси, а всичко бе идеално за Милан до 68-ата минута, в която бе изгонен Калабрия.

Четвърт час преди края вратарят на Милан Джанлуиджи Донарума си вкара автогол, отклонявайки във вратата си остро центриране от дясно за крайното 1:1.

До гостуването на Милан в Разград, „росонерите“ ще имат още един мач – гостуване на Спал на 10 февруари (събота).