ЦСКА 1948 с нова голова фиеста

0
- -

ЦСКА 1948 победи Ботев (Ихтиман) с 5:0 в мач от трети кръг на Югозападната Трета лига, съобщава официалният сайт на „червените“. Армейците се поздравиха заслужено с успеха и само могат да съжаляват, че не успяха да реализират всичките си положения. Отново блестящ мач за Андон Гущеров, който вкара два гола за успеха и вече има на сметката си 8 попадения от четирите изиграни мача до момента. Две попадения реализира и влезлият като резерва Спас Спасов. Томислав Павлов също остави името си сред голмайсторите.

Срещата започна с натиск на домакините и още в 6-ата минута Андон Гущеров откри резултата след самостоятелен рейд от ляво. В 33-ата минута Томислав Павлов удвои, а малко след него Гущеров направи резултата класически.

През втората част отново „червените“ доминираха на терена и в 59-ата минута Спас Спасов вкара за 4:0. Четвърт час преди края на редовното време Спасов отбеляза втори гол в мача и оформи крайното 5:0.

В следващия си мач ЦСКА 1948 гостува на Хебър (Пазарджик) в среща от втори кръг в турнира за Купата на България. Срещата е на 30 август, сряда, от 18.00 часа в Пазарджик.

Стартов състав на ЦСКА 1948: 1. Христо Бахтарлиев, 27. Милен Кикарин, 14. Тони Стоичков, 6. Кирил Котев, 19. Денис Пидев, 7. Милен Иванов (8. Ивайло Цветков), 22. В. Веселин Васев, 99. Андон Гущеров, 10. Томислав Павлов, 77. Николай Хаджиниколов (11. Калоян Стефанов), 9. Калоян Бонев (32. Спас Спасов)