ЦСКА победи 10 от Локо (Пд) (СНИМКИ+ВИДЕО)

0
- -

Представителния тим на Локомотив загуби домакинството си на ЦСКА-София с 1:2. Резултатът на Лаута откри Бодуров от състава на гостите, Бакалов възстанови равенството, но Кулма вкара за крайното 1:2.

Двубоят започна равностойно. В 11-та минута ЦСКА-София стигна до фаул. След центриране на Десподов, Николай Бодуров засече с глава и даде преднина на гостите за 0:1. В 35-та минута Локомотив изравни резултата. Мартин Камбуров пусна пас към Димо Бакалов, който не сгреши срещу Китанов за 1:1. Една минута след това главния рефер на срещата Станислав Ставров даде спорен директен червен картон на Парвиз Умарбаев, заради удар без топка срещу Давид Симао.

В 73-та минута Густаво Кулма от състава на гостите с далечен удар даде преднина отново на гостите за 1:2. До края Локомотив се опита да възстанови равенството, но до гол не се стигна.

Локомотив е на 6-то място в първата шестица с актив от 39 точки. В следващия кръг „черно-белите“ гостуват на Черно море в Каварна.

Източник и снимки: Пресслужба Локомотив (Пд)